Kariyer Portalları

Kariyer Portalları

kariyer.net

Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformlarından biri olan kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getirmektedir.

İş arayanlar ve işverenler kariyer.net'te oluşturulan özgeçmişler (CV) ile kariyerlerini profesyonel olarak yönetme ve aradıkları pozisyona uygun işçi bulma şansı elde ederler.

Bu eğitim içerisinde, kariyer.net ile ilgili temel kullanım bilgileri yer almaktadır.

Eğitimi Al »

engelsizkariyer.com

engelsizkariyer.com, engelli bireylerin iş dünyasında daha vasıflı olabilmesine öncülük edecek bilgi ve haberlerin yer aldığı bir portaldır.

İşgücü piyasasında iş arayan engelli bireylerle, engelli işçi arayan işverenlerin İnternet ortamında buluştukları Türkiye’nin ilk Engelliler Kariyer ve İnsan Kaynakları portalıdır.

Bu eğitim içerisinde, engelsizkariyer.com ile ilgili temel kullanım bilgileri yer almaktadır.

Eğitimi Al »

yenibiris.com

yenibiris.com, büyük ölçekli ve çok uluslu şirketlerden orta ve küçük ölçekli şirketlere kadar her boyutta, farklı sektörlerden 155 bini aşkın firmaya İnternet bazlı seçme ve değerlendirme hizmeti sunmaktadır.

Geniş bir özgeçmiş bankasına sahip olan portal, sunduğu içerik ile bireysel üyelerinin kariyer ve kişisel gelişimlerine rehberlik eder.

Bu eğitim içerisinde, yenibiris.com ile ilgili temel kullanım bilgileri yer almaktadır.

Eğitimi Al »